Novinky

IT Akadémia 2021

Veríme, že je to pre vás skvelá príležitosť vstúpiť do rozvíjajúcej sa IT oblasti, kde máte možnosť získať alebo zvýšiť a prehĺbiť svoje odborné zručnosti, vedomosti a praktické skúsenosti.

Naše vzdelávacie centrum vníma projekt IT Akadémia 2021 ako jedinečnú príležitosť pre ľudí, ktorí sa chcú vzdelávať a následne pracovať v oblasti IT. Po intenzívnom vzdelávaní a práce v oblasti sietí je len na vás, ako rozviniete svoj potenciál v budúcnosti.

 

Viac ako 85 % absolventov nášho vzdelávania si našlo zamestnanie v IT sfére.

 

Nájsť si dobre platenú prácu v dnešnej dobe nie je jednoduché. Pracovné ponuky na stránkach niekedy obchádzaš, pretože sú z IT sektoru, v ktorom nemáš dostatočné znalosti. Stať sa odborníkom v oblasti sieťových technológií nie je také nereálne, ako si možno predstavuješ.

Nemusíš mať vyštudovanú vysokú školu z oblasti informatiky, aby si nadobudol potrebné IT vedomosti a našiel si tak skvelú prácu. Spoločnostiam na trhu práce dnes už nezáleží iba na vysokoškolskom diplome, záleží im viac na tvojich vedomostiach, zručnostiach, ktoré už máš za sebou a to kurzom, akadémiou, stážou, prácou pre start-up...

Ak si už počas alebo po ukončení štúdia nadobudol pocit, že voľba tvojho zamerania nebola pre teba správna, nezúfaj. Všetko má svoje riešenie. Počas akadémie ti poskytneme komplexné a kvalitné vzdelávanie. Vzdelávanie je realizované prezenčnou formou v Košiciach.

Toto je vzdelávanie, vďaka ktorému si môžeš v IT oblasti zvýšiť kvalifikáciu a uplatniť sa na trhu práce.

Vzdelávanie v IT oblasti sieťových technológií je dostupné nielen pracujúcim, ale aj nezamestnaným. Aj to je jeden z dôvodov, prečo vznikol projekt IT Akadémia 2021.

 

 

Počas akadémie je množstvo prednášok, cvičení, ale aj samostatná práca. Začať kariéru v IT odbore síce nie je ľahké, no posunie ťa to vpred a získaš mnoho skúseností. V rámci nášho programu sa snažíme vytvoriť čo najlepšie podmienky, poskytnúť študijné materiály a pomôcky, ktoré ti pomôžu dosiahnuť vytúžený cieľ. Je to práca, ktorá prináša so sebou aj veľa zodpovednosti, ale je zároveň aj veľmi atraktívna, nakoľko ťa udrží v kontakte s najnovšími technológiami a takisto poskytuje príležitosť k celoživotnému vzdelávaniu.

Ako sa prihlásim?

Skús si položiť otázky: „Chcem sa vzdelávať a zlepšovať sa v oblasti sieťových technológií? Chcem pracovať v IT oblasti, v oblasti, ktorá sa dynamicky rozvíja a má obrovský potenciál na trhu práce?“ Odpovedal si Áno? Tak si na správnej ceste, ktorá začína vzdelávaním. 

Ak máš chuť a záujem pracovať v IT sektore, prihlásiť sa môžeš v našom vzdelávacom centre Univerzitné Centrum Košice alebo online prihláškou. Vysvetlíme a poradíme ti ako začať svoju kariéru v IT Akadémii 2021.

IT akadémiu je možné absolvovať bezplatne v rámci našich projektov, ktoré zabezpečujú možnosti, pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú vzdelávať a majú záujem o prácu v IT. Viac informácii v Univerzitnom Centre Košice.

Aké sú požiadavky?

-ochota učiť sa a pracovať
-zvládnutá práca s PC na používateľskej úrovni
-základná orientácia v IT pojmoch
-analytické schopnosti a komunikačné zručnosti
-stredoškolské vzdelanie s maturitou a vyššie

Aké získam výhody?

Počas akadémie sa naučíš všetky potrebné vedomosti pre tvoju budúcu prácu,  získaš alebo zvýšiš si svoje odborné zručnosti, vedomosti a praktické skúsenosti z oblasti sieťových technológií. Spoznáš nových ľudí a staneš sa členom mladého tímu. Je to jedinečná príležitosť ako začať kariéru v IT.

Najlepším benefitom štúdia IT akadémie je podpora vzdelávacieho procesu zamestnávateľmi, ktorí ti zabezpečia po úspešnom ukončení vzdelávania pracovné miesto.   

 

Kedy začína IT Akadémia 2021?

IT Akadémia 2021 začína 22.11.2021, termín sa blíži a miesta sa už obsadzujú. 

 

Aj vďaka projektom ako je IT Akadémia 2021, majú konečne ľudia na Slovensku možnosť realizovať skvelé nápady bez toho, aby museli odchádzať za hranice Slovenska, respektíve spoliehať sa na ÚPSVaR. Ide o príležitosť, ktorej by sa mal chytiť každý ambiciózny človek, ktorý nechce byť len jedným z mnohých, ktorí čakajú na svoju šancu a ešte sa jej nedočkali.

Partneri Univerzitného Centra Košice

 

Späť