ONLINE IT ACADEMY 2021

UCK

Ak si nevieš nájsť uplatnenie nezúfaj, toto je tvoja šanca na NOVÝ ZAČIATOK.

My v IT sektore neustále potrebujeme a naberáme nových pracovitých ľudí, ktorí majú chuť a ochotu sa vzdelávať a pracovať ako IT špecialisti.

Nová generácia IT špecialistov zabezpečí, respektíve vyplní nedostatok kvalifikovaných a veľmi potrebných ľudí, ktorí sú žiadaní IT zamestnávateľmi na trhu práce.

                                                                                                                                                                                                                             

Univerzitné Centrum Košice ti preto ponúka jedinečnú šancu, ako sa vzdelávať a pracovať v IT sektore z pohodlia svojho domova. Nemusíš nikam chodiť, stačí ak sa pripojíš a budeš online.
Štúdium a následne práca sa pre teba stane homeoffice, kedy budeš v bezpečí svojho domova a nestratíš zamestnanie.

MODUL CCNA 200-301: pripravuje študenta, aby dokázal úspešne inštalovať, prevádzkovať a opravovať sieť. Získa vedomosti a skúsenosti ohľadom fungovania dátových sietí IP, technológií prepínania v sieťach LAN, protokolu IPv4 a IPv6 technológií smerovania IP, bezpečnosti sieťových zariadení a základy pri riešení problémov dátových sieťach.

U kandidátov overuje vedomosti a skúsenosti, ktoré sú nutné k úspešnej inštalácií, prevádzke a odstraňovaniu problémov v sieťach v stredne veľkej podnikovej pobočke.

Ako zistím, že som vhodným kandidátom na tento typ vzdelávania

Každý z nás si musí položiť dôležitú otázku: „Som ochotný vzdelávať sa, nadobúdať nové poznatky a vedomosti“?

Pokiaľ áno, tak všetko ostatné získam prostredníctvom vzdelávania ONLINE IT ACADEMY 2021, ktoré absolvujem v Univerzitnom Centre Košice.

Bude to pre mňa prvý a neoddeliteľný krok pre začiatok budovania mojej kvalifikácie a následne aj kariéry v IT.

Toto moderné IT vzdelávanie, kvalifikuje a naučí ako pracovať a riešiť problémy v profesionálnom prostredí IT sektoru. Zároveň je najvhodnejšou formou, ktorá bola vyvíjaná a pripravená pre novú generáciu IT špecialistov.

Celý proces vzdelávania je vhodný pre ľudí, ktorí chcú pracovať, alebo už pracujú a potrebujú si zvýšiť kvalifikáciu v IT sektore, respektíve pre ľudí, ktorí uvažujú nad zmenou v pracovnej oblasti.

Vaše rozhodnutie preto bezprostredne súvisí so zmenou, ktorá Vám prinesie niečo, čo Vám nikto nikdy nezoberie a to sú vedomosti a skúsenosti, ktoré sú vysoko cenené medzi IT zamestnávateľmi na celom svete.

 

Tak vykroč s nami do sveta IT technológií a staň sa IT špecialistom, ktorého svet potrebuje.

 

ONLINE FORMA vzdelávania

Výučba bude prebiehať ONLINE formou. Ty budeš v pohodlí svojho domova a jediné čo potrebuješ je:

 • počítač, mobil alebo tablet 
 • pripojenie na internet,
 • PC kameru a mikrofón
 • aplikáciu ZOOM:
  PC
  UCK
   
  App Store
  UCK
  UCK
   
  Google Play
  UCK
  UCK
   

Vzdelávanie online formou je veľmi jednoduché a intuitívne. Stačí mať pri sebe mobil, tablet alebo počítač s pripojením na internet. Kdekoľvek sa budeš nachádzať, stále sa môžeš vzdelávať. Aplikácia ZOOM pomocou ktorej sa budeš pripájať je kompatibilná s IOS, Android a PC, jej inštalácia nezaberie veľa času a je úplne jednoduchá a prehľadná. Pri používaní máš viacero možností komunikácie súčasne.

Prezentácia a jej výklad prebieha prostredníctvom videokonferencie, kde sa všetci vidíme, každý z nás môže súčasne využiť aj osobný chat priamo s lektorom. Všetky študijné materiály budeš mať k dispozícií v elektronickej podobe. Vyhradili sme pre teba čas aj na osobné konzultácie.

Ak si nebudeš vedieť rady s inštaláciou a nastavením aplikácie ZOOM, radi ti pomôžeme a všetko potrebné vysvetlíme.

Výhody vzdelávania na úrovni CCNA 200-301

 • prestaneš sa obávať o svoju budúcnosť ...
 • staneš sa súčasťou nášho ONLINE IT tímu ...
 • budeš súčasťou novej generácie IT špecialistov ...
 • využiješ jedinečnú a inovatívnu formu vzdelávania ...
 • získaš prácu v IT sektore...
 • zvýšiš si svoju kvalifikáciu a platové ohodnotenie ...
 • staneš sa certifikovaným a nenahraditeľným IT špecialistom ...

Možnosti uplatnenia

Študent po úspešnom absolvovaní záverečného testovania získa medzinárodne uznávaný certifikát od spoločnosti CISCO, ktorý mu otvorí brány do sveta IT na celom svete.

Univerzitné Centrum Košice spolupracuje s viacerými medzinárodnými IT spoločnosťami a preto vieme, že po úspešnom absolvovaní nášho vzdelávacieho programu je pre teba pripravené pracovné miesto a zo strany zamestnávateľa záujem o tvoje odborné vedomosti a praktické skúsenosti, ktoré získaš štúdiom u nás.

Okrem teoretických vedomostí sú praktické skúsenosti nenahraditeľné pre uplatnenie sa v IT sektore, preto sme pre teba pripravili množstvo labákov a riešení problémov fungovania sietí, pre každú tému sú pre teba vyčlenení kvalifikovaní lektori z praxe, ktorí ti zodpovedajú tvoje otázky a budú ťa sprevádzať celým vzdelávaním.

Online konzultácie si môžeš prispôsobiť podľa vyhradeného času na štúdium. Už pre teba nebude prekážkou: vzdialenosť, náklady na cestovanie a usporiadanie si času na štúdium a prácu.
 

Buď IN... buď ONLINE a dokáž si, že na to máš“!

Medzinárodná IT spoločnosť čaká práve na TEBA !

Viac ako 85% absolventov nášho vzdelávania si našlo zamestnanie v IT