Kariéra

Ponuka3

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné zaradenie v IT sektore zameranom na sieťové technológie.

Pracovná náplň:

  • Správa počítačových sieti a systémov CISCO,
  • Práca so sieťovými protokolmi IP (LAN, WAN),
  • Konfigurácia aktívnych prvkov na sieti (Router, Switch),
  • Inštalácia a konfigurácia zariadení u zákazníka,
  • Správa a údržba klientskych staníc u zákazníka,
  • Vzdialená podpora a servis zákazníkov,
  • Podpora a údržba klientskych aplikácií,
  • Návrhy a riešenia pri odstraňovaní problémov už existujúcej sieťovej prevádzky,
  • Sledovanie a eliminácia výpadkov na sieti,
  • Práca v neustále sa rozvíjajúcom tíme odborníkov,
  • Práca na nových projektoch a proaktívne riešenie zverených úloh.

Kvalifikácia Cisco CCNA výhodou. Pre uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí nemajú alebo si potrebujú zvýšiť požadovanú kvalifikáciu na pracovné miesto je možnosť absolvovať školenie zadarmo prostredníctvom úradu práce cez projekt KOMPAS+, alebo ako samoplatca v rámci projektu IT Akadémia 2021.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov stredných a vysokých škôl.

Zamestnanecké výhody, benefity

Stabilné a fixné zamestnanie na dobu neurčitú, možnosť zvyšovania kvalifikácia a kariérneho rastu. Práca z domu (home office).

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom/anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Osobný záujem uchádzača nadobúdať nové poznatky v oblasti počítačových sietí, rozvíjať sa v technickom smere chuť a ochota vzdelávať sa. Flexibilita a pružnosť uchádzača pracovať.

Predpokladaný termín nástupu:
Apríl 2021

Mzdové podmienky (brutto):
850 EUR - 1 200 EUR

Miesto výkonu práce:
Košice

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Klusková

055 381 34 05 0908 913 884